ONDA
Kolekcia ONDA bola vytvorená v spolupráci so svetoznámym dizajnérskym domom Pininfarina. Spoločnosť na trhu pôsobí od roku 1930 a preslávila sa najmä dizajnom áut. Do dnešného dňa Pininfarina navrhla dizajn viac ako 100 modelov Ferrari.

Kolekcia ONDA je vytvorená pre exteriér. Jej názov pochádza z talianskeho slova onda - vlna. Dizajnéri z tímu Pininfarina sa inšpirovali dynamikou, eleganciou vĺn oceánu a prázdnym priestorom, ktorý vzniká, keď sa vlna láme.

Hlavnou myšlienkou a výrazným prvkom celej kolekcie je hliníkový rám, ktorý podopiera matrace. Dizajn hliníkových pásov inšpirovaných vlnami je charakteristický plynulými líniami. Hliníkový rám nie je len estetickým prvkom, ale aj funkčným. Pevné opierky môžete využiť ako odkladací stolík.

Dizajnéri zo spoločnosti Pinafarina 360° vybrali materiály, ktoré sú osvedčené dlhoročnými skúsenosťami. Hliník pochádzajúci z automobilového odvetia tvorí konštrukciu kolekcie a matrace sú vyrobené z odolného textilu, ktorý sa využíva v jachtárskom priemysle.

Súčasťou kolekcie sú modulárna pohovka, dvojmiestna sedačka, kreslo a konferenčný stolík.


VIAC INFORMÁCIÍ

Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.
© Higold | webdesign Graphic Solutions s.r.o.