ІСТОРІЯ
Коріння бренду HIGOLD датуються 1989 роком. У той час компанія виробляла кухонну фурнітуру. У 2005 році компанія вирішує почати виробництво меблів. У цьому ж році була заснована HIGOLD Outdoor, яка мала 120 робочих місць і 12000 м2 виробничих площ. У 2010 році кількість співробітників збільшилася до 800, а експорт йшов майже в 50 країн. 2015 рік був роком сильного світового маркетингового просування. У 2016 році було створено понад 40 нових шоурумів. В даний час бренд HIGOLD є однією з найбільш дизайнерських, провідних компаній у своїй галузі, налічує представництва більш ніж в 150 країнах світу.
бачення
HIGOLD - це бренд з місією. Це пояснює і основну ідею: живи чудовою життям! Higold прагне до створення здорового і повноцінного способу життя для людей. Ідеологія полягає в тому, щоб забезпечити кращий і елегантний спосіб життя з нашою продукцією і дати нашим клієнтам більш вагомі підстави проводити більше часу в своєму патіо і не йти. Станьте частиною HIGOLD разом з нами і живіть з нами прекрасним життям.
стратегія
Ми вважаємо, що дизайн має значення. HIGOLD виробляє нову і привабливу лінію меблів, яка має неповторний стиль. Його унікальність підтверджується міжнародними нагородами Red Dot award. Ми постійно шукаємо нових ділових партнерів і колег, які допоможуть нам розширити і зміцнити бренд HIGOLD.
деталі
HIGOLD завжди пропонує своїм клієнтам широкий вибір стандартних матеріалів, дизайнів і квітів. Подивіться на ваші уподобання і не забудьте повідомити нам.
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.
© Higold | webdesign Graphic Solutions s.r.o.