Z HISTÓRIE
Korene značky HIGOLD siahajú až do roku 1989. V tom čase sa spoločnosť venovala výrobe kuchynského zariadenia. V roku 2005 sa HIGOLD rozhodol rozšíriť pole svojej pôsobnosti aj o výrobu nábytku. V roku 2005 vznikla spoločnosť HIGOLD Outdoor furniture, ktorá mala 120 zamestnancov a výrobu 12000 m2. V roku 2010 mala psoločnosť už 800 zamestnancov a exportovala do viac ako 50 krajín. V roku 2015 sa spoločnosť začala silne orientoať na celosvetovú propagáciu značky. Viac ako 40 nových HIGOLD showroomov vzniklo po celom svete v roku 2016. Dnes patrí značka HIGOLD k najdizajnovejším a najpoprednejším spoločnostiam zaoberajúcich sa výrobou luxusného outdoorového nábytku so zastúpením vo viac ako 150 krajinách sveta.
VÍZIA
HIGOLD je značka s poslaním. Dokazuje to aj hlavná myšlienka spoločnosti: Life the excellent life! ( Žite vynikajúci život! ) HIGOLD Excellent Outdoor sa usiluje o vytváranie zdravého a komfortného životného štýlu pre ľudí. Ideológiou značky je poskytovať lepší a elegantejší štýl pre klientov a ponúknuť im dôvod zostávať vonku. Stanťe sa s nami súčasťou HIGOLD príbehu a žite spolu s nami vynikajúci život.
STRATÉGIA
Veríme že dizajn robí rozdiel. HIGOLD vyrába inovatívny a pútavý nábytok. Má nezameniteľný rukopis. Jeho jedinečnosť potvrdzujú aj medzinárodné ocenenia Red Dot award. Neustále hľadáme nových obchodných partnerov a spolupracovníkov, ktorí nám budú pomáhať posúvať sa vpred a budovať značku HIGOLD.
DETAILY
HIGOLD vždy ponúka svojim zákazníkom široký výber štandardných materiálov dizajnov a farieb. Pozrite čo preferujete a nezabudnite nám to povedať.
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.
© Higold | webdesign Graphic Solutions s.r.o.